Savlo na poznańskich targach EXPOPOWER 2023

Majowe targi Expopower w Poznaniu to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń w branży energetycznej.  Wśród odwiedzających targi pojawią się przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych, a wśród wystawców – firmy, których działalność związana jest z energetyką przemysłową, systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Pojawimy się i my z naszą najnowszą ofertą – kompensatorami marki Savlo oraz oprogramowaniem do projektowania instalacji fotowoltaicznych SolCad!

Zapraszamy na nasze stoisko nr 22 w hali 7 w dniach 16-18.05.2023

Międzynarodowe Targi Energetyki

EXPOPOWER, ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań

Aby otrzymać wejściówkę na targi EXPOPOWER 2023 wypełnij poniższy formularz:

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TMSYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TMSYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - Kliknij tutaj

Zapisz się na specjalistyczne pomiary sieci w celu dobrania odpowiedniej mocy urządzenia!